Auction 64 - part IV Part 8
By Aste Martini
Sep 13, 2020
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo, Italy

LOT 818:

tazza da puerpera in maiolica istoriata sec.XVIII
cm. 20×25

€300 - €350
Buyer's Premium: 20%

cm. 20×25