4 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1-1134
5 April 2020 from 2:00pm CET for lots 1135-2315
LOT 7:
AUSTRALIA - Vittoria (1837-1901) - Sterlina - 1872 M - Stemma - AU RR Kr. 6 - BB+/qSPL |
Sold for: €460
330
Buyer's Premium: 20%