Auction 106
By Finarte
Contact auction house
Nov 17, 2021
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, Italy
Terms of sale
View demo
LOT 206:
Due vasi in ceramica policroma. Cina secolo XX
Sold for: €550
€300 - €500
Buyer's Premium: 28%