Round I (lots 1-249): tuesday july 13 2021, 3 pm CEST
Round II (lots 250-513): wednesday july 14 2021, 3 pm CEST
LOT 279:
Scatola in argento 800. Punzoni sul fondo. XX secolo.
€100 - €150